Участие на Гвардейския представителен духов оркестър на 18 юни 2026 г.
На 18 юни 2026 г. личен състав от Гвардейския представителен духов оркестър и оркестъра на Кралския Йоркширски полк участваха в съвместно изпълнение пред Националния дворец на културата.