Skip to main content Scroll Top

Участие на Националната гвардейска част на 8 май 2026 г.

На 8 май 2026 г. в зала „Тържествена“ на Министерството на отбраната военнослужещи от Националната гвардейска част взеха участие при провеждането на церемонията по сдаване/приемане на длъжността „министър на отбраната“.